آشنایی با بهترین لاستیک آفرود و ویژگی های آن

آشنایی با بهترین لاستیک آفرود و ویژگی های آن

چکیده هایی از این اخبار

همانطور که می‌دانید، یکی از تفریحات متداول بسیاری از مردم کشور ایران در طول سال، سفر به نقاط مختلف کشور ایران می‌باشد. در کشور ایران مناطق دیدنی بسیار زیادی وجود دارند که افراد مختلف می‌توانند به راحتی به آن مکان سفر کنند. سفر به برخی از این مناطق، به دلیل شرایط آب و هوایی متفاوت، امکان پذیر نمی‌باشد. اصلی‌ترین دلیل جلوگیری از سفر به این مناطق نیز، نداشتن خودرو مناسب آفرود  می‌باشد. در چنین شرایطی خودرو‌های خاصی وجود دارند که برای وارد شدن به این شرایط جوی، نیازمند تجهیزات مختلفی هستند.

از اصلی‌ترین تجهیزات لازم برای ورود به شرایط جوی مختلف در سفر‌ها، لاستیک آفرود می‌باشد. این لاستیک با قابلیت‌های خاص خود، می‌تواند شما را به نقاط دلخواه موردنظر خود برساند. توجه داشته باشید ایمنی شما در سفر با خودرو‌هایی که به این لاستیک مجهز هستند، بسیار بالا خواهد بود.

در سال‌های گذشته مراکز و مجموعه‌های بسیار زیادی در نقاط مختلف کشور ایران تاسیس شده‌اند که به خرید و فروش لاستیک آفرود می‌پردازند. برخی از این مراکز توانسته‌اند در سال‌های گذشته در این زمینه، موفقیت‌های کلانی را به دست آورند. با توجه به موارد ذکر شده، خریداران لاستیک‌ آفرود، باید توجه داشته باشند تا در خرید خود، موفق عمل کنند. بنابراین کسب اطلاعات لازم در رابطه با انواع لاستیک‌های آفرود و تمامی مبانی مربوط به آن‌ها، در خرید شما تاثیر دارد.

آفرود چیست و در چه مسیرهایی می‌توان آن را انجام داد؟

انواع لاستیک آفرود

افرادی که قصد خرید لاستیک آفرود را دارند، قبل از هر چیزی نیاز است تا با انواع لاستیک آفرود آشنا شوند. نیاز است که بدانید، این نوع از لاستیک‌ها به دو دسته رادیال و بایاس تقسیم بندی می‌شوند.

تایر‌ بایاس

تایر‌های آفرود بایاس، مناسب مناطقی هستند که در آن مکان‌ها، شن و بیابان‌های بسیار زیادی وجود دارد. در واقع افرادی که به کویر سفر میکنند، باید از خودرو‌هایی استفاده کنند که از تایر مدل بایاس بهره مند است. این مسئله موجب می‌شود تا این دسته از افراد در بیابان‌های شنی با مشکلات مختلف روبرو نشوند. علاوه بر تایر بایاس، تایر‌های رادیال نیز به عنوان یکی دیگر از لاستیک‌های آفرود در بازار‌های کشور ایران شناخته می‌شود.

خرید خودرو آفرودی جیپ با بهترین قیمت و کیفیت ممکن!

لاستیک رادیال

لاستیک‌های رادیال نیز به عنوان نوع دیگر لاستیک آفرود شناخته می‌شوند که مناسب جاده‌های گلی و جنگل‌ها هستند. با استفاده از این لاستیک‌ها می‌توان در هر نقطه از جنگل‌ها مستقر شد و از بهترین مکان‌های جنگل‌های گوناگون دیدن کنید. توجه داشته باشید دسته بندی لاستیک آفرود به دو نام آل ترین و مود ترین نیز تقسیم بندی می‌شود.

دو لاستیک معرفی شده نیز با توجه ویژگی‌هایی که در اختیار دارند، میتوانند در مسیر‌های ناهموار مورد استفاده قرار بگیرند.

خرید تویوتا با مناسب‌ترین قیمت.

 

انواع تایر های آفرودی

معرفی بهترین لاستیک آفرود

افرادی که قصد خرید لاستیک آفرود را دارند، علاوه بر شناسایی انواع این لاستیک‌ها، نیاز دارند تا با بهترین لاستیک‌های آفرود نیز آشنا شوند. در حال حاضر برند‌های مختلفی در عرصه تولید لاستیک آفرود به فعالیت می‌پردازند. شما می‌توانید با کسب اطلاعات لازم در رابطه با هر یک از این برند‌ها، تاثیر مستقیم در خرید خود داشته باشید.

انواع خودرو آفرودی و ویژگی‌های متمایز کننده آن‌ها را بشناسیم

لاستیک کوپر دیسکاوری stt pro

لاستیک کوپر دیسکاوری stt proخی به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید لاستیک آفرود شناخته می‌شود. این برند از محبوبیت لازم در نقاط مختلف جهان بهره مند بوده و آزمون‌های مختلفی را با موفقیت گذرانده است. عبور از مسیر‌های گل آلود با عمق 6 اینچ و مسیر‌های شنی مختلف به وسیله این لاستیک بسیار راحت است. لاستیک بی اف گودریچ مودترین از دیگر لاستیک‌های شناخته شده به شمار میرود. این لاستیک نیز از مزایای مختلفی بهره مند بوده که به شما کمک میکند تا از مسیر‌های مختلف به راحتی عبور کنید.

خرید خودرو آفرودی با قیمت‌های مناسب در سراسر ایران

لاستیک جنرال گرابر

لاستیک‌های جنرال گرابر نیز به عنوان یکی دیگر از لاستیک‌های شناخته شده در سراسر جهان به شمار می‌رود که در دسته لاستیک آفرود می‌باشد. این لاستیک‌ها چسبندگی و پایداری فوق العاده ای را دارند و می‌توانند در مسیر‌های مختلف سفر شما، به بهترین شکل عمل کنند.

لاستیک فالکن وایلد

لاستیک فالکن وایلد نیز از دیگر برند‌های مطرح و شناخته شده در عرصه تولید لاستیک آفرود می‌باشد. فالکن نیز توانسته است با تولید محصولات ارزنده در این زمینه به خوبی محصولات خود را به بازار‌های مختلف جهان عرضه کند. توجه داشته باشید که نوع مسیر شما در انتخاب برند لاستیک مورد نظر تاثیر مستقیم دارد.

با انواع جیپ رانگلر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی‌ های لاستیک آفرود

یکی دیگر از موضوعاتی که نیاز است برای خرید لاستیک آفرود مورد بررسی افراد قرار بگیرد، ویژگی‌های لاستیک آفرود میباشد. از اصلی‌ترین ویژگی یک لاستیک آفرود می‌توان به عبور راحت آن از شرایط مختلف مانند برف، مناطق گل آلود، جنگل‌ها، شن، بیابان و … اشاره داشت. لاستیک‌هایی که بتوانند در چنین شرایطی به راحتی عبور کنند، قطعا از ویژگی‌های لازم بهره‌مند هستند. داشتن دیوار‌های محکم برای جلوگیری از برخورد اشیای موجود در جاده و همچنین دوام بسیار بالا، از دیگر ویژگی‌های اصلی این لاستیک‌ها هستند. توجه داشته باشید که یک لاستیک آفرود به گونه‌ای طراحی شده است که در هر فصل، قابلیت استفاده را دارد. این لاستیک‌ها باید در گرمای تابستان توانایی خود را از دست ندهند و در زمستان دچار یخ زدگی نشوند. تمامی این موارد به شما کمک می‌کند تا در سطوح مختلف به راحتی رانندگی کنید.

 خرید خودرو آفرودی پاترول از طریق آفرودیو در تمامی مناطق ایران

تفاوت لاستیک‌ آفرود با لاستیک خودرو معمولی

نیاز است که بدانید، لاستیک آفرود تفاوت‌های بسیار زیادی در بخش‌های مختلف با لاستیک خودرو معمولی دارد. اولین تفاوت این دو لاستیک، در سایز آن‌ها می‌باشد. همچنین لاستیک‌های خودرو برای جاده‌ها طراحی شده‌اند و رانندگی به وسیله آن‌ها در جاده، صدا‌های کمتری را وارد کابین می‌کند. لاستیک‌های معمولی سبب نرم شدن شرایط رانندگی در خودرو‌های معمولی نیز می‌شوند. در جبهه مقابل، لاستیک آفرود مناسب سفر به نقاطی بوده که به وسیله خودرو‌های دیگر نمی‌توان به آن منطقه سفر کرد. قطعا شما نمی‌توانید به وسیله لاستیک‌های معمولی وارد یک جنگل سرشار از گل شوید. همچنین لاستیک آفرود از آج‌های بزرگتری بهره‌مند است و در شرایط مختلف مقاومت بسیار بیشتری را در اختیار خواهد داشت. توجه داشته باشید که اصلی‌ترین تفاوت این دو لاستیک، محل استفاده آن‌ها می‌باشد.

راهنمای خرید لاستیک خودرو

قیمت لاستیک آفرود

در سال‌های گذشته قیمت‌های متفاوتی از لاستیک آفرود در بازار‌های کشور ایران منتشر شده است. همان طور که می‌دانید، به دلیل اهمیت بالای این لاستیک‌ها در بازار‌های کشور ایران، قیمت آن‌ها همواره از نوسانات زیادی بهره‌مند است. در اثر این مسئله نیز، طبیعی است تا قیمت دقیقی برای این نوع از لاستیک‌ها تعریف نشود. علاوه بر این مسئله، برند‌های مختلفی در جهان اقدام به تولید لاستیک‌های مخصوص آفرود کرده‌اند.

 مفهوم تیونینگ تاک چیست و در  چه قسمت‌هایی از خودرو اعمال می‌شود؟

هر یک از این برند‌ها با توجه به کیفیت لاستیک و محبوبیت خود در بازار، قیمت مشخصی را برای محصولات خود تعیین میکنند. بنابراین با توجه به عوامل ذکر شده، خریداران میتوانند قیمت لاستیک‌های آفرود را جویا شوند. در برخی از شرکت‌های فروشنده لاستیک آفرود نیز، میتوان از طریق وب سایت آن‌ها نسبت به مشاهده قیمت این محصولات اقدام نمود. شما میتوانید از طریق وب سایت این مجموعه‌ها از نوسانات قیمت لاستیک‌های آفرود نیز تا میزان زیادی دور بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان
خرید و فروش خودرو آفرودی